Sevylor Kajak MONTREAL 2 1

Kód: 2000038372-CG
Značka: Sevylor
13 999 Kč
Dostupné do 48 hodin

Detailní informace

Detailní popis produktu

Třímístný rodinný kajak disponuje technologií DS floor,která zpevňuje podlahu kajaku. Do bočních madel lze zasunout pádla, když zrovna nepádlujete. Součástí balení je vodotěsný vak o objemu 200 l vhodný pro transport mokré lodi autem či na uschování vašich věcí v průběhu plavby. Nafukování pomocí 2x Bostonského ventilu a jednoho vysokotlakého ventilu.

Vlastnosti

Rozměry: 383x87 cm; Nosnost: 210 kg; Hmotnost: 16,8 kg; Standardní vybavení zahrnuje: vodotěsný lodní vak, ploutvička, manometr a sadu na opravu

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

 

Sevylor

Značka Sevylor sleduje jasný cíl: vyrábět vysoce kvalitní, cenově dostupné, nafukovací výrobky pro vodní rekreaci, které povzbudí lidi jít ven k vodě za zábavou. Od roku 1949, našeho prvního mezinárodního úspěchu, jsme pyšní za celosvětové uznání naší značky jako světového lídra s unikátním designem, originálními nápady a představami, stojícími v popředí naší činnosti. Jsme lídry v inovaci PVC nafukovacích produktů, pokrývajících široké spektrum jako kajaky, člun a další. Šedesát let zkušeností dohromady s nejnovější technologií designu nám umožňují nabízet produkty na vývojové špičce, které svojí vysokou kvalitou uspokojí naše zákazníky. Vyvíjeny tak, aby byly skladné, a praktické mají naše výrobky jedno společné: inspirovat lidi jít ven a užívat si. Bereme zábavu vážně.