Husky Stan Family Bowad 12 Dural Blackroom zelená

Kód: 1H0-9987-HSK
Značka: Husky
13 590 Kč
Dostupné do 48 hodin

Detailní informace

Detailní popis produktu

Rádi dlouze spíte a nechcete být buzeni ranním světlem? Jestli ano, pak je pro Vás ideální volbou největší rodinný stan od Husky s provedením ložnice BLACKROOM. Stan Bowad 12 nabídne ložnici pro pětičlennou rodinu v provedení zatemněné ložnice a komfortní předsíň s plně všitou podlážkou pro odložení cestovního vybavení. Díky velkému střešnímu zakrývacímu oknu a slídovým oknům na stěnách lze stan dobře prosvětlit i za nepříznivého počasí. Stan má mimo hlavního čelního vchodu také ještě jeden boční vchod, který usnadní větrání a pohyb ve stanu. Tento stan je konstruován i pro dlouhodobé stanování, a proto zde naleznete maximum úložných prostor stejně jako výstup pro napájení a uchycení kabelů. Součástí výbavy stanu je pevný venkovní přístřešek, pod kterým můžete rozložit posezení nebo vaření. Díky stabilní konstrukci a kvalitním materiálům je vynikajícím společníkem v každém kempu. Provedení v duralu garantuje vysokou životnost samotné konstrukce a umožňuje mnohem rychlejší stavbu i sbalení stanu. Rádi dlouze spíte a nechcete být buzeni ranním světlem? Jestli ano, pak je pro Vás ideální volbou největší rodinný stan od Husky s provedením ložnice BLACKROOM. Stan Bowad 12 nabídne ložnici pro pětičlennou rodinu v provedení zatemněné ložnice a komfortní předsíň s plně všitou podlážkou pro odložení cestovního vybavení. Díky velkému střešnímu zakrývacímu oknu a slídovým oknům na stěnách lze stan dobře prosvětlit i za nepříznivého počasí. Stan má mimo hlavního čelního vchodu také ještě jeden boční vchod, který usnadní větrání a pohyb ve stanu. Tento stan je konstruován i pro dlouhodobé stanování, a proto zde naleznete maximum úložných prostor stejně jako výstup pro napájení a uchycení kabelů. Součástí výbavy stanu je pevný venkovní přístřešek, pod kterým můžete rozložit posezení nebo vaření. Díky stabilní konstrukci a kvalitním materiálům je vynikajícím společníkem v každém kempu. Provedení v duralu garantuje vysokou životnost samotné konstrukce a umožňuje mnohem rychlejší stavbu i sbalení stanu.

Doplňkové parametry

Kategorie: Rodinné stany
Počet osob: 5
Barva: zelená

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

 

Husky

Kvalitní český výrobce s dlouholetou tradicí. Již 21 let pro Vás vyvíjíme spolu se specialisty a profesionálními cestovateli outdoorovou výbavu a oblečení do každého počasí. Můžete se spolehnout, že naše produkty Vás nezklamou ani při těch nejnáročnějších expedicích.

Husky tabulka velikostí bundy letní muži

 

Husky tabulka velikostí bundy letní ženy

 

Husky tabulka velikostí bundy zimní muži

 

Husky tabulka velikostí bundy zimní ženy

 

Husky tabulka velikostí druhá vrstva muži

 

Husky tabulka velikostí druhá vrstva ženy

 

Husky tabulka velikostí kalhoty muži

 

Husky tabulka velikostí kalhoty ženy

 * Optimální hodnota představuje velikostní míru na kterou je oblečení Husky ušito. Nejedná se o spodní hranici,ale optimum, které může být rozdílné oproti skutečné potřebě s ohledem na konkrétní parametry každé postavy.
** Limitní hodnota představuje horní hranici šíře pro daný obvod části těla, aby se dala uvedená velikost užívat.